Sık Sorulan Sorular

Soru: Beğendiğim davetiye modelinden nasıl sipariş verebilirim?

Cevap: Sepetinize eklediğiniz ürünü yönlendirme adımlarını takip ederek ister üye olmadan, isterseniz üye olduktan sonra satın alabilirsiniz. Bu esnada 0224 2504030 / 0532 3138602 no'lu telefonlardan ulaşarak müşteri temsilcimizden telefonda destek alabilirsiniz.

Soru: En az kaç adet davetiye siparişi verebilirim?

Cevap: Tüm davetiye modellerimizden en az 50 adet ve katları şeklinde sipariş verebilirsiniz.

Soru: Sipariş verdiğim davetiyeler yetmezse ilave sipariş verebilir miyim?

Cevap: Evet, önceki davetiye tasarımınız arşivimizde saklanmaktadır. Dilediğiniz zaman 50 ve katları şeklinde olmak üzere ilave sipariş verebilirsiniz.

Soru: Yurtdışına davetiye gönderiyor musunuz?

Cevap: Evet, Dünya'nın tüm ülkelerine kargo ile davetiye göndermekteyiz. Türkiye'nin her yerine sipariş tutarınız ne olursa olsun kargo ücreti almıyoruz. Ancak Türkiye dışı diğer ülkelere gönderilen kargo ücretleri müşteriye ait olup, sipariş tutarına kargo ücreti hesaplanarak eklenir. Bilgi alınız.

Soru: Beğendiğim davetiye modelinin basımı yapılmadan önce bana gösterilecek mi?

Cevap: Sipariş vermek istediğiniz davetiye modeli için bilgilerinizi yolladıktan sonra tasarımınız yapılarak facebook ya da mail yoluyla beğeninize sunulacaktır. Beğeninize sunulan tasarımdaki olası yazım hataları sizin sorumluluğunuzdadır. Lütfen olası yazım hatalarını kontrol ettikten sonra gerekli düzeltmeleri veya onayınızı bize bildiriniz. Onay alınmayan siparişler işleme alınmaz.

Soru: 700 adet davetiye istiyorum. 300 adeti Şırnak'a bana, geri kalan 400 adeti Balıkesir'e nişanlıma gönderilebilir mi?

Cevap: Evet, davetiye siparişinizin bir miktarı size, bir miktarı başka adrese gönderilebilir. Fakat ücretsiz kargo kampanyamız sadece bir gönderi için geçerlidir. İkinci kargo ücretini alıcı öder.

Soru: 400 adet davetiye istiyorum. Tüm bilgileri aynı ama 250 adetine kına yazılacak geri kalan 150 adetinde sadece düğün yazılacak. Mümkün mü?

Cevap: Değerli müşterimiz; işte burada farkımızı ortaya koyuyoruz. Olmaz demiyoruz! Çünkü biz davetiye baskılarımızı kendi bünyemizde yapıyoruz ve bu yüzden de hızlı teslimat yapıyor, siparişlerinizin her aşamasında kalite kontrol yapıyoruz. Gayet tabi sipariş miktarınızın bir miktarına kına bilgileriniz, geri kalanına sadece düğün bilgileriniz basılabilir.

Soru: Sitenizdeki tüm davetiye modellerini firmanıza gelip bakabilir miyiz?

Cevap: Evet, tüm davetiye modellerimiz firmamızda mevcuttur. Firmamızdan davetiye modellerimizi inceleyip, tasarımınızı o anda yaptırarak sipariş verebilirsiniz. Hatta acil siparişlerinizde siz çayınızı yudumlarken biz davetiyelerinizi hazırlayıp 30 dakika içinde teslim edebiliriz.

Soru: 500 adet davetiye siparişi verdiğimde eksiksiz 500 adet olarak gelecek mi?

Cevap: Sipariş vermiş olduğunuz miktar fazlasıyla baskıya alınır. Baskı ayarı, selefon ayarı, kesim ayarı, vb. gibi ayarlarda fire payı için fazladan baskı yapılmaktadır. Siparişini vermiş olduğunuz davetiyeniz tam olarak miktarıyla birlikte baskı kalitesi de kontrol edildikten sonra paketlenerek kargoya teslim edilir.