Sipariş İptali ve İade Şartları

Sipariş İptali:

Siparişi verilen davetiyeler, ödemesi tahsil edildikten sonra sipariş esnasında belirtilen bilgiler doğrultusunda tasarımı hazırlanarak onay için müşteriye sunulur, müşteri davetiye üzerine yazılacak bilgilerin doğruluğunu kontrol eder ve basım için onay verir.

Sipariş İptali, onay maili öncesinde 0224 2504030 - 0532 3138602 no'lu telefonlardan firmamızın bilgilendirilmesi şeklinde mümkün olacaktır. Tasarımı yapılmış ve tasarımına onay verilen siparişlerde ise iptal söz konusu değildir.

Onay verilen davetiyelerin baskıya girmesinden sonra iade söz konusu olamaz. Baskı aşaması yapılmamış ancak baskı onayı alınan ürünler için o anki sürece kadar yapılan masraflar müşteriden tahsil edilir.

İade Şartları:

Sözleşme gereğince Ata Davetiye’nin ürün bedelini iade edeceği durumlarda, iadenin yapılacağı banka hesabı, ürün bedelinin ödendiği hesaptır. Ata Davetiye’nin para iadesini alıcının bu hesabının kapatılmış/değiştirilmiş ve/veya herhangi bir sebeple işlemez halde olması nedenleriyle bu hesaba yapamaması durumunda alıcı, Ata Davetiye’ye bizzat yazılı olarak başvurarak parayı teslim almakla yükümlüdür. Alıcının bu durumda gecikme zararı, faiz vb. taleplerde bulunması söz konusu değildir.